Reklama
  • Poniedziałek, 28 listopada 2016 (14:00)

    Agnieszka Woźniak-Starak przeżyła dramat

Takiego wyznania nikt się nie spodziewał. Dziennikarka (38), która niedawno poślubiła w Wenecji ukochanego Piotra Woźniaka-Staraka (35), zdobyła się na odwagę i zamknęła usta wszystkim, którzy twierdzili, że zamiast dzieci wybierała dotąd karierę. Okazało się, że gdy Agnieszka Woźniak-Starak była w związku z poprzednim mężem Adamem Badziakiem, spotkała ich wielka tragedia.

Reklama

– Nie mówiłam o tym nigdy. Robię to po raz pierwszy, ale parę lat temu poroniłam w szóstym tygodniu. Nie planowaliśmy z moim byłym mężem tej ciąży, ale bardzo się oboje cieszyliśmy i bardzo oboje przeżyliśmy to, co się później zdarzyło – zdradziła dziennikarka w wywiadzie dla magazynu „Pani”.

To stało się początkiem końca jej małżeństwa. Dziś Agnieszka przyznaje, że nieobce są jej plany o powiększeniu rodziny. – Myślę nieustannie, chociaż dzisiaj już z tej perspektywy, że to się może nie udać. Ale też nigdy nie wyobrażałam sobie, żeby mieć dziecko dla samego projektu „dziecko”.

Na żywo

Zobacz również

  • Przełom starego i nowego roku nie okazał się pomyślny dla byłej Miss Świata z 1989 roku Anety Kręglickiej (51). Jak udało się dowiedzieć „Życiu na Gorąco”, pani Aneta na kilka świątecznych dni... więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.