Reklama
  • Poniedziałek, 28 listopada 2016 (14:00)

    Agnieszka Woźniak-Starak przeżyła dramat

Takiego wyznania nikt się nie spodziewał. Dziennikarka (38), która niedawno poślubiła w Wenecji ukochanego Piotra Woźniaka-Staraka (35), zdobyła się na odwagę i zamknęła usta wszystkim, którzy twierdzili, że zamiast dzieci wybierała dotąd karierę. Okazało się, że gdy Agnieszka Woźniak-Starak była w związku z poprzednim mężem Adamem Badziakiem, spotkała ich wielka tragedia.

Reklama

– Nie mówiłam o tym nigdy. Robię to po raz pierwszy, ale parę lat temu poroniłam w szóstym tygodniu. Nie planowaliśmy z moim byłym mężem tej ciąży, ale bardzo się oboje cieszyliśmy i bardzo oboje przeżyliśmy to, co się później zdarzyło – zdradziła dziennikarka w wywiadzie dla magazynu „Pani”.

To stało się początkiem końca jej małżeństwa. Dziś Agnieszka przyznaje, że nieobce są jej plany o powiększeniu rodziny. – Myślę nieustannie, chociaż dzisiaj już z tej perspektywy, że to się może nie udać. Ale też nigdy nie wyobrażałam sobie, żeby mieć dziecko dla samego projektu „dziecko”.

Na żywo

Zobacz również

  • Gdy jej ukochany zmarł tragicznie, straciła sens życia. Zaraz po tym dowiedziała się, że jest śmiertelnie chora. Nie chciała cierpieć. Odeszła tak, jak zaplanowała. więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.