Reklama
  • Czwartek, 2 marca (14:00)

    Aneta Kręglicka miała groźny wypadek

Przełom starego i nowego roku nie okazał się pomyślny dla byłej Miss Świata z 1989 roku Anety Kręglickiej (51). Jak udało się dowiedzieć „Życiu na Gorąco”, pani Aneta na kilka świątecznych dni wybrała się na odpoczynek za granicę.

Tam niestety doszło do przykrego wypadku. – Aneta przewróciła się na nartach i dość boleśnie potłukła. Ma kilka siniaków, też na twarzy. Na szczęście obeszło się bez poważnych obrażeń. To dzielna kobieta, nie narzeka – mówi nasz informator.

Reklama

Nie od dziś wiadomo, że Aneta Kręglicka kocha sport i jest propagatorką aktywnego trybu życia. Dlatego też w okresie zimowym chętnie jeździ na nartach. Ze śnieżnego szaleństwa korzystają też jej bliscy. Syn Aleksander jest zapalonym narciarzem.

Ona sama zapytana kiedyś o receptę na wieczną młodość odpowiedziała: – Aktywność. Jestem osobą bardzo szybką, energiczną, całe życie intensywnie pracowałam i tak jest do dziś. To konserwuje. Do tego dochodzi aktywność sportowa – opowiadała wówczas.

Szybko też dodawała, że ta potrzeba uprawiania sportu wciąż jest jej bliska. – Ona mi pomaga, trzyma mnie w psychicznej równowadze. I wpływa na to, jak wyglądam – mówiła. Miejmy nadzieję, że to się nie zmieni.

MA

Życie na gorąco

Zobacz również

  • Gdy jej ukochany zmarł tragicznie, straciła sens życia. Zaraz po tym dowiedziała się, że jest śmiertelnie chora. Nie chciała cierpieć. Odeszła tak, jak zaplanowała. więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.