Reklama
  • Czwartek, 2 marca 2017 (14:00)

    Aneta Kręglicka miała groźny wypadek

Przełom starego i nowego roku nie okazał się pomyślny dla byłej Miss Świata z 1989 roku Anety Kręglickiej (51). Jak udało się dowiedzieć „Życiu na Gorąco”, pani Aneta na kilka świątecznych dni wybrała się na odpoczynek za granicę.

Tam niestety doszło do przykrego wypadku. – Aneta przewróciła się na nartach i dość boleśnie potłukła. Ma kilka siniaków, też na twarzy. Na szczęście obeszło się bez poważnych obrażeń. To dzielna kobieta, nie narzeka – mówi nasz informator.

Reklama

Nie od dziś wiadomo, że Aneta Kręglicka kocha sport i jest propagatorką aktywnego trybu życia. Dlatego też w okresie zimowym chętnie jeździ na nartach. Ze śnieżnego szaleństwa korzystają też jej bliscy. Syn Aleksander jest zapalonym narciarzem.

Ona sama zapytana kiedyś o receptę na wieczną młodość odpowiedziała: – Aktywność. Jestem osobą bardzo szybką, energiczną, całe życie intensywnie pracowałam i tak jest do dziś. To konserwuje. Do tego dochodzi aktywność sportowa – opowiadała wówczas.

Szybko też dodawała, że ta potrzeba uprawiania sportu wciąż jest jej bliska. – Ona mi pomaga, trzyma mnie w psychicznej równowadze. I wpływa na to, jak wyglądam – mówiła. Miejmy nadzieję, że to się nie zmieni.

MA

Życie na gorąco

Zobacz również

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.