Reklama
  • Środa, 21 grudnia 2016 (14:05)

    Co się dzieje z Agnieszką Kotulanką

Urodzinowy tort, a na nim 60 świeczek. Tak mógłby wyglądać 26 października w domu Agnieszki Kotulanki. Odwiedziliby ją bliscy i znajomi, zabrzmiałoby tradycyjne Sto lat!

Reklama

Ale urodzinowej fety raczej nie będzie, bo aktorka już dawno odsunęła się od wszystkich przyjaciół. Problemy, które ją dotknęły, są trudne nawet dla jej dzieci.

Córka Katarzyna stara się pomagać mamie. Na razie jednak ze zmiennym szczęściem. Bo tę walkę pani Agnieszka musi przecież stoczyć i wygrać sama…

Kiedyś była wzorem dla wielu Polek. Dojrzała, ale piękna, z nienaganną figurą, mimo upływu lat, w mężczyznach niezmiennie wzbudzała zachwyt. Wydawało się, że jeśli nie ma wszystkiego – wszak przed laty rozpadło się jej małżeństwo z Jackiem Sas-Uhrynowskim (59), a związek z Pawłem Wawrzeckim (66) też nie wyszedł – osiągnęła bardzo wiele.

Udane dzieci, sukcesy estradowe, popularność i sympatia widzów, którzy swoimi głosami przyznawali jej Telekamery dla najlepszej aktorki za rolę Krystyny w Klanie.

Gdy jeszcze nie tak dawno ściskała statuetkę w dłoni, wyglądała na bardzo szczęśliwą. Tylko nieliczni wiedzieli, że aktorka ma bardzo poważne problemy z alkoholem…

Koledzy skarżyli się, że czasem trudno się z nią pracuje, że bywa kapryśna, miewa zmienne nastroje, spóźnia się na plan serialu, jednak dość długo przymykano na to oczy.

Choroba aktorki w końcu zaczęła odbijać się na jej pracy. Do tego stopnia, że producenci postanowili zakończyć współpracę z nią, a jej bohaterkę uśmiercić.

Córka pani Agnieszki nakłoniła ją, nie po raz pierwszy zresztą, do podjęcia leczenia w specjalistycznym ośrodku. Jednak po wyjściu z niego znów widywano gwiazdę w nie najlepszej formie…

I właśnie poprawy formy chcą życzyć jej bliscy z okazji zbliżających się okrągłych urodzin. Żeby zrozumiała, że nie jest wstydem poprosić o pomoc ludzi, którzy są jej życzliwi. By nie uciekała w samotność, która na pewno nie jest sprzymierzeńcem.

MP

Zobacz również

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.