Reklama
  • Wtorek, 3 września 2013 (11:09)

    Julia Roberts ma problemy rodzinne

Julia Roberts ma powód do zmartwienia. Źle się dzieje w jej rodzinie. Niesforna bratanica jest na najlepszej drodze do upadku.

To miał być zwykły lipcowy wieczór w jednym z hoteli w Montrealu. W pewnym momencie spokój zakłóciły odgłosy awantury. Emma Roberts, 22-letnia aktorka, pobiła swojego starszego o cztery lata chłopaka, Evana Petersa. Mimo rozbitego nosa chłopak nie złożył oskarżenia. Policja natychmiast aresztowała Emmę, ale wkrótce potem sprawę załatwiono polubownie. Aktorka została zwolniona. Gdy Julia Roberts dowiedziała się o wybryku Emmy, wpadła w furię. Nie od dziś gwiazda „Pretty Woman” poważnie niepokoi się o losy dziewczyny. Uważa bowiem, że ojciec Emmy (a zarazem rodzony brat Julli), Eric Roberts, ma na nią fatalny wpływ. Od lat zmaga się z uzależnieniem od marihuany i kokainy, a także z byle powodu lubi puszczać pięści w ruch, nie oszczędzając nawet żony i córki.

– Z ojcem właściwie nie utrzymujemy kontaktów. Raczej już śledzę to, co napisał na Twitterze – wyznała niegdyś Emma. Być może awantu ra w Montrealu świadczy o tym, że geny tatusia dały o sobie znać?

Reklama

Julia Roberts czym prędzej zwołała spotkanie rodzinne, żeby naradzić się, co zrobić z porywczą bratanicą. Uważa bowiem, że dziew czyna potrzebuje solidnej opieki. Nie jest tajemnicą, że dla Emmy sławna ciotka od dawna jest wzorem. To pod jej wpływem córka Erica Robertsa zdecydowała się na wybór zawodu. Marzenie wspólnego występu z ciotką speł niło się w 2010 r., gdy obie zagrały w filmie „Walentynki”. Jeśli więc ktokolwiek jest w stanie przemówić Emmie do rozsądku i sprowadzić ją ze złej drogi, to tylko Julia.

Gwiazda „Notting Hill” nie ma o rodzeństwie zbyt dobrego zdania. Eric Roberts opisał kiedyś swoje rozmowy z Julią: – Oboje wrzeszczymy „Odp… się” do słuchawki. Ostatnio aktorka też odmówiła przyjazdu na ślub przyrodniej siostry, Nancy Motes. Powód? Nie spodobał jej się pan młody, którego Julia uznała za naciągacza. Jak widać, sytuacje rodem z hollywoodzkich komedii romantycznych przytrafiają się aktorce głównie na ekranie. Jej prawdziwe życie niewiele ma z nimi wspólnego.

KLC

notting hill

Hollywoodzka gwiazda Anna Scott kręci film w Londynie. Przypadkowo poznaje Williama (Hugh Grant), który prowadzi księgarnię. Mężczyzna zakochuje się w niej. TVN, SO, godz. 22.05

mOj chłopak się żeni

Julianne nie chce dopuścić do ślubu przyjaciela (Dermot Mulroney). Uświadamia sobie bowiem, że go kocha. Polsat, CZ, godz. 20.05

królewna śnieżka

W baśniowej krainie Zła Królowa zamierza się pozbyć Królewny Śnieżki (Lily Collins), gdyż jest zazdrosna o jej urodę. Canal+, ŚR, godz. 16.30

Dowiedz się

więcej

JULIA ROBERTS W 1990 roku za sprawą filmu „Pretty Woman” z mało znanej, początkującej aktorki stała się supergwiazdą. Oprócz serii komercyjnych hitów – głównie komedii romantycznych – ma na koncie Oscara za biograficzny dramat „Erin Brockovich” (2000). Z mężem Danielem Moderem ma trzy córki.

Telemax

Zobacz również

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.