Reklama
  • Środa, 25 stycznia (08:05)

    Żona Adama Małysza żyje w strachu o córkę!

Sąd bardzo łagodnie potraktował nieobliczalną fankę, prześladującą córkę mistrza. Jego żona ma dość!

Nastolatka z Warszawy przez cztery lata nękała rodzinę słynnego skoczka narciarskiego, Adama Małysza – ujawniła żona sportowca, Izabela Małysz (38). Stalkerka zatruwała im życie, m.in. śląc wulgarne wiadomości i groźby – zwłaszcza pod adresem ich 19-letniej córki Karoliny. Małyszowie zgłosili sprawę na policję, sprawa trafiła do sądu, a ten ukarał nastolatkę... upomnieniem.

Reklama

W akcie desperacji żona mistrza upubliczniła dane stalkerki na swoim profilu na Facebooku – potem jednak je usunęła. Tłumaczyła, że nie chodziło jej o atakowanie tej dziewczyny; chciała przyciągnąć uwagę jej rodziny i szkoły.

„Moim zdaniem jest to osoba potrzebująca fachowego wsparcia, a jej działanie być może jest próbą zwrócenia na siebie uwagi” – napisała Izabela Małysz. – „Może w jej otoczeniu znajdzie się ktoś bardziej wrażliwy, a jednocześnie stanowczy i zrobi w tej sprawie coś konkretnego. Zanim dojdzie do jakiejś tragedii”.

Podobnie postąpił nie tak dawno Filip Chajzer: upublicznił dane swego prześladowcy. A ten został zalany w internecie taką falą nienawiści, że... przeprosił dziennikarza za nękanie. Może wiec jest to sposób?

Twoje Imperium

Zobacz również

  • Nie spodziewał się, że w jednej chwili jego życie zawiśnie na włosku. Zawsze był pełen energii i tryskał humorem. Rudi Schuberth (63) nawet nie chce myśleć, co by było, gdyby w październiku... więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.